O firmie

Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem w branży ochrony mienia i zabezpieczeń.

Przedsiębiorstwo Alarmex zostało założone w 1989r. Nasza Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem pracy. Posiadamy własne biuro projektów i doradztwa technicznego oraz sklep z szeroką gamą urządzeń alarmowych telewizji przemysłowej i innych zabezpieczeń mienia.

W ofercie Firmy Alarmex znajdą Państwo profesjonalne zabezpieczenia elektroniczne i mechaniczne wszelkiego rodzaju nieruchomości, poczynając od małych obiektów (mieszkania, sklepy) a kończąc na kompleksowym zabezpieczeniu dużych obiektów (biura, magazyny, zakłady pracy, banki). W wykonywanych instalacjach stosujemy technologię kompleksowych rozwiązań problemów związanych z zabezpieczeniem mienia.

Analizujemy obiekt pod względem zagrożenia włamania i napadu jak również już istniejących zabezpieczeń obiektu. Nasze systemy optymalnie dostosowujemy do istniejących warunków architektonicznych starając się jednocześnie o jak najmniejszą ingerencję w strukturę pomieszczeń co jest szczególnie ważne w obiektach zabytkowych i sakralnych. Pracownicy naszej firmy używają sprzętu renomowanych firm zachodnich do montażu instalacji alarmowej.

Systemy alarmowe instalowane przez naszą firmę opieramy na nowoczesnych urządzeniach wiodących producentów krajowych i zagranicznych co daje całkowitą niezawodność systemu i pewność zadziałania w odpowiednim momencie. Jednocześnie staramy się dobrać urządzenia do systemów w sposób praktyczny i zmniejszający koszty do minimum w granicach rozsądku.

Nasza firma wprowadza nowoczesne systemy ochrony i monitoringu, jest to znane pojęcie w branży oznaczające system, który w sposób ciągły nadzoruje chroniony obiekt. Monitoring zapewnia ciągłą transmisję danych pomiędzy centrum operacyjnym a obiektem chronionym alarmem i błyskawiczną interwencję grup ochrony fizycznej.

Założona przez nas instalacja ma wieloletnią gwarancję na sprawne działanie i i brak fałszywych alarmów. Montowane urządzenia są atestowane przez Biuro Technicznej Ochrony Mienia TECHOM w Warszawie oraz  Przemysłowego Instytutu Elektroniki w Warszawie.